Aksident i frikshëm në Lezhë, plagoset rëndë shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mpak më parë në qytetin e Lezhës, ku si pasojë ka mbetur i plagosur rëndë shoferi.

Mësohet se makina është përplasur me barrierën anësore të rrugës.

Ai është dërguar menjëherë në spitalin e Lezhës dhe po merr ndihmë mjeksore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e këtij aksidenti.


Shtuar 2.09.2020 20:45