20 vjeçari sirian u gjet i pajetë në Durrës, dyshohet se u grabit dhe u vra

20 vjeçari i cili u gjet mëngjesin e sotëm në durrës i pajetë, dyshohet se është vrarë.

Siriani u gjet nga policia i mbuluar me gjak dhe pa shenje jete, ndërkohë që ABC Neës shkruan se atij i kanë grabitur 1 mijë- 2 mijë euro.

për këtë arsye dyshohet gjatë përleshjes, grabitësit e kanë goditur me mjete prerëse dhe të forta.

Ai strehohej gjatë pandemisë në ndërtesën e braktisur të ish-hotel “Vollgës” teksa shoqërohej nga 3 shokë të tjerë.


Shtuar 2.06.2020 12:02