Zhegrova me një super gol i jep fitoren Baselit (VIDEO)

Baseli ka shënuar fitore në ndeshjen miqësore kundër Steaua Bukuresht.

Zviceranët fituan falë një goli të bukur të Edon Zhegrovës.

Ylli i Kosovës realizoi pak para fundit të ndeshjes.

Zhegrova po kalon formë të mirë me Baselin dhe zviceranët mund ta blejnë komplet kartonin e tij. /


Shtuar 16.01.2020 12:59