Gjesti i fansit të Kurtit, vendos fotografinë e tij në BMW

Një fans fanatik i liderit të VV-së, ka printuar fotografinë e Albin Kurtit mbi makinën e tij të tipit BMW. Nga dashuria e madhe për Kurtin ka vendosur makina e tij të duket sa më unike.

Fotografinë e Kurtit, fansi, e ka vendosur në pjesën e përparme të BMË-së. Fotoja e vendosur duket të jetë nga vizita e parë e Kurtit si kryeministër, në Tiranë.

Kujtojmë se Kurti qeverisi me Kosovën shumë shkurt, simpatizantët e tij konsiderojnë se mandati i tij është vjedhur nga LDK dhe Avdullah Hoti.


Shtuar 1.09.2020 09:40