Përfundon takimi Kurti-Mustafa, a u arrit marrëveshja?

Pas dy orësh, ka përfunduar takimi mes liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe atij të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa.

Këtë e ka konfirmuar për Koha.net, zyrtari për media i VV-së, Arlind Manxhuka.

Ndërkohë që ende nuk dihet nëse të dyja partitë kanë arritur marrëveshje për koalicionin bashkqeverisës, vijon…


Shtuar 9.01.2020 16:22