VIRALE/ Katër gra dhe një burrë kapen për flokësh dhe me grushta mes trotuarit (FOTO LAJM)

Katër gra dhe një burrë janë përleshur në trotuar duke lënë një skenë aspak të hijshme në sytë e kalimtarëve të rastit.

Pamjet janë filmuar jashtë një dyqani në Sheshin Leicester, Londër, rreth orës 4 të së shtunës. Pamjet u bënë menjëherë virale me publikimin në internet.

Në pamje duket edhe një burrë që ka përfunduar në tokë dhe po merr goditje, ndërsa një gruaje i duken mbathjet.


Shtuar 4.02.2020 11:14