Të përdorura e të bëra pis, çizmet e modeles së njohur që kushtojnë 10 mijë paund (FOTO LAJM)

Gjatë kohës së pandemisë Covid-19, Bella Hadid, ka ndarë me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Nga fotot seksi dhe provokuese e deri te imazhet me familjen dhe të dashurin e saj, Zayn Malik, do të gjeni në profilin e saj në “Instagram”.

Por së fundmi ajo ka ndaluar së publikuari fotografi provokuese, për shkak të protestave të shumta që u bënë për vdekjen e afro-amerikanit, George Floyd.

Madje ajo ka nisur të bashkohet edhe me grupet që merren me bamirësi dhe ka vendosur që të shesë një palë çizme të saj për 10 mijë paund. Çizmet “Miu Miu” janë të përdorura e madje edhe të bëra pis.


Shtuar 16.06.2020 17:31