Të pasmet në plan të parë, kështu feston Georgina suksesin e Ronaldos dhe Juventusit (FOTO LAJM)

Juventusi fitoi titullin ditën e djeshme, i cili është i 9-ti radhazi për bardhezinjtë, të cilët e kanë dominuar Italinë në vitet e fundit.

Lojtari më i mirë te “Zonja e Vjetër”, ëshëë padyshim Cristiano Ronaldo, i cili vazhdon të regjistrojë arritje të mëdha njëra pas tjetrës në karrierë.

Pikërisht pas fitimit të titullit të Juventusit, vëmendjen e ka tërhequr edhe partnerja e Ronaldos, Gerogina Rodriguez.

Kjo e fundit ka postuar një foto pas titullit të fituar nga Juventusi, ku shkruan: “Sot ne jemi kampionë. Unë nuk di çfarë të them për përkushtimin tuaj dhe punën që keni bërë për të arritur deri këtu. Ne vetëm mund të festojmë dhe të jemi krenarë për ju.”

Megjithatë vëmendjen e të gjithëve e tërheq fakti që në foton e postuar nga Gerogina, shihet teksa ajo ekspozon të pasmet e saj, që duken në një formë shumë të mirë, ndërkohë që fëmijët e saj janë në gjumë.


Shtuar 28.07.2020 08:43