Tayna sot bën namin, por Armina Mevlani shprehet publikisht: Nuk e njoh (FOTO LAJM)

Fashionistja me stilin unik, Armina Mevlani ishte e ftuar së fundmi në “Shiko kush luan”, ku së bashku me Jonida Maliqin dhe Niko Komanin u bënë pjesë e një loje në të cilën duhet të zgjidhnin VIP-at e veshur më bukur.

Kur erdhi rradha e Taynës, Armina u shpreh se nuk e ndjeh reperen duke i habitur kështu të gjithë pasi Tayna tashmë ka marrë një famë shumë të madhe.

“Ok, më falni, ndoshta nuk është mirë, por nuk e njoh”, u shpreh Armina.

“Nuk e njeh Taynën?”, e pyeti Jonida dhe vazhdoi: E njeh, e njeh po bën kot. Ka bërë atë duetin…, duke u përpjekur t’i kujtojë Arminës se kush është Tayna. Mirëpo Armina tundi kokën në shenjë mohimi duke treguar se nuk e di kush është.


Shtuar 6.01.2020 13:00