Ta harrojnë luksin, çfarë do ndryshojë për Oriola Marashin dhe të gjithë modelet (FOTO LAJM)

Modelet si në Shqipëri dhe jashtë saj jemi mësuar ti shohim gjithnjë duke shijuar jetën e luksit dhe duke bërë “karshillik” në rrjetet sociale.

Por 2020 nuk do të jetë njësoj?

Siç ka ndikuar ndjeshëm në çdo fushë dhe profesion, duket se koronavirusi ka lajme të kqija edhe për modelet dhe Oriola Marashi i frikësohet kësaj.

Oriola ka publikuar në Instagram një koment:

“Të gjithë dj dhe modelet do të falimentojnë në 2020, s’ka punë, s’ka para”, shkruan dikush të cilit modelja i është përgjigjur:

“Vërtet shpresoj mos të jetë kështu”./albeu.com/


Shtuar 15.05.2020 11:28