Siç di vetëm ajo, Kim Kardashian shfaqet mahnitëse në setin e ri fotografik (FOTO LAJM)

Kim Kardashian tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave me daljes e saj në publik. Ylli televiziv duket se i është rikthyer punës pas një periudhe të vështirë që ka kaluar me bashkëshortin e saj, Kanye West.

Së fundmi, ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është fotografuar në plazh në Malibu, gjatë realizimit të një seti fotografik. 39-vjeçarja dukej e mrekullueshme teksa pozonte e veshur me bikini dhe ndërsa mbante në dorë një koktejl.

Thirsty: The raven-haired bombshell, 39, looked fierce as she struck of series of dramatic poses ëearing a skimpy snakeskin bikini ëhich put her every curve on display

Kjo verë ka qenë stresuese për yllin televiziv, pasi partneri i saj nisi fushatën për President të SHBA-ve. Gjatë një fjalimi, reperi zbuloi se ai dhe Kardashian kishin menduar abortin kur ajo ishte shtatzënë me North, ndërsa hodhi akuza ndaj saj se donte ta mbyllte në një spital psikiatrik.

Kjo bëri që Kim të mbante një qëndrim publik mbi shëndetin mendor të reperit. Megjithatë, duket se situata mes tyre po shkojnë drejt normalitetit pasi ata ndërmorën një udhëtim së bashku me fëmijët për të shpëtuar martesën.


Shtuar 29.08.2020 13:26