Si rrallëherë pozon provokuese, ndjekësit i “sulen” Nevina Shtyllës (FOTO LAJM)

Nevina Shtylla, e njohur si një ndër moderatoret më të ëmbla dhe të buzëqeshura të ëkranit shqiptar, ka ruajtur gjithmonë profilin e saj brenda kornizave të seriozitetit.

Si në Instagram edhe në emiionin ku bukuroshja moderon është shfaqur gjithmonë me veshje serioze dhe pa egzagjërime.

Por një foto e fundit e saj ka ndezur komentuesit.

Ndryshe nga çjemi mësuar, moderatorja ka pozuar pak më sensuale me një bluze që i ekspozon dekolten dhe pozat ndryshe.

“Mos e prish imazhin me këto foto se nuk të shkojnë”, i shkruan një ndjekës.

“Nuk i shkojnë bukurisë tate”, i shkruan dikush tjetër.

Kujtojmë se pak ditë më parë Nevina u bë kryefjalë e medias rozë si paosjë e deklaratës së saj: Nuk jam çift./albeu.com/


Shtuar 2.05.2020 07:14