Si rrallëherë, Inis Gjoni përkëdhel publikisht Ingritin me fjalët e bukura (FOTO LAJM)

Inis Gjoni ka zgjedhur që në postimin e fundit në rrjetet sociale t’i dedikojë fjalët më të sinqerta motrës së saj, Ingrit Gjonit.

“Krenare për ty. Për njeriun me talent dhe dashuri, për punën nuk ekzistojnë pengesat”, ka shkruar regjisorja e njohur e cila ka zgjedhur të flasë rrallëherë për njerëzit e saj më të dashur.

Në postim nuk ka munguar as komenti i Ingritit, e cila me siguri është emocionuar nga dedikimi i së motrës.

Kujtojmë se prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni tregoi se si ishte bërë pjesë tanimë e një rrugëtimi tjetër, atë të Interior Desing pas një pasioni të kultivuar në vete prej kaq kohësh.


Shtuar 20.06.2020 07:47