Si e ndryshoi Fatmën shtatzënia? Moderatorja e thotë vetëm me një foto (FOTO LAJM)

Në ditët e fundit të muajit janar, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi një vogëlush, të cilin çifti vendosi ta pagëzojë me emrin Noah.

Pas lindjes së rij, Alfio iu rikthye punës, ndërsa Fatmën pritet që së shpejti ta shohim në postin e drejtoreshës së “InTV”.

Këtë periudhë ajo po e kalon me Noah dhe shpesh në rrjete sociale publikon foto ku shfaqet me të, por pa i zbuluar fytyrën.

Epo së fundmi, Fatmën duket se e ka marrë malli për periudhën kur kishte disa kile më pak.

Moderatorja ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me 15 kile më pak.

“15 kile më parë. Gjëra shtatzënie, mami”, shkruan Fatma.

Në foto ajo është e veshur me barkun jashtë dhe na kujtoi Fatmën e “Fun day”.

Por, në fakt ne mendojmë se Fatma duket një yll edhe me kilet që i ka lënë pritja e ëmbël.


Shtuar 10.03.2020 13:37