Rreze drite në karantinë, Enca pozon nga oborri i shtëpisë (FOTO LAJM)

Enca Haxhia padyshim se është një nga këngëtaret më të përfolura nëpër mediat rozë dhe nga publiku.

Kjo për shkak se ajo vazhdimisht publikon fotografi provokative nëpër rrjetet sociale si dhe paraqitjet e zjarrta nëpër videoklipet e këngëve të saj.

Ajo edhe nga karantina duket se nuk e ka harruar ‘zanatin’, duke publikuar disa fotografi mjaft të ‘nxehta’.

Në këto fotografi ajo është munduar të vë në pah linjat e saj trupore.


Shtuar 14.04.2020 20:25