Refuzoi Cristiano Ronaldon dhe Neymar, modelja joshëse pozon nudo (FOTO LAJM)

Asgjë nuk e lidh me sportin në punën e saj, por Viki Odintcova ka qenë e përfolur me emra të mëdhenj të sportit si Cristiano Ronaldo, Neymar apo Lewis Hamilton.

Modelja ruse është e njohur për fotot e saj nudo dhe trupin me forma seksi.

Por përveç kësaj ajo mori famë të madhe për shkak se pretendoi se ka refuzuar sulmuesin e Juventusit, Cristiano Ronaldon.

“Ronaldo më shkruajti por unë nuk i dhashë asnjë shans atij. Unë e di që ai shkruan edhe me femra të tjera, kështu që nuk ja ktheva fare mesazhin”, ka thënë bukuroshja ruse.

Në kontaktet e Viktorias janë edhe emra si Neymar apo Hamilton.

Modelja seksi ka postuar së fundmi në “Instagram” foto nudo, duke nxjerrë në pah format bombastike.


Shtuar 20.07.2020 06:42