I fshinë menjëherë, Kejvinës dhe reperit shqiptar i dalin pamjet të përqafuar në Amerikë (FOTO LAJM)

Modelja shumë e bujshme në Shqipëri, Kejvina Kthella, ditët e fundit ka bërë me dije se po qëndron në Amerikë në shoqërinë e Taynës.

Por, së fundi vajzat i shoqëroi edhe reperi Seven Saraçi, ky i fundit publikoi disa video, teksa shihet duke u përqafuar me Kejvinën.

Videot janë fshirë menjëherë, por në rrjet nuk ka kaluar shumë për të lindur dyshimet se diçka më shumë se shoqëri ka mes Kejvinës dhe reperit, Seven Saraçi./albeu.com


Shtuar 31.01.2020 12:08