Prurje e re ne “Përputhen”, kush është brunia joshëse që “çmendi” djemtë (FOTO LAJM)

Margaret Shllaku, është vajza më e re që iu bashkua “PërPuthen” në “E diell”. Bukuria e saj zgjoi dhe reagimin e djemve, të cilët për një moment u dukën se harruan dy vajzat e tjera të panelit, Antonetën dhe Edonën. Albano madje hoqi syzet.

Provokimet në drejtim të saj vërshuan pa u akomoduar mirë, teksa Brikeno e pyet se kush janë djemtë që preferon më tepër, por edhe Albani kur i tha: “Shpresoj shumë që pas atij trupi të bukur të jetë një vajzë e zgjuar”.

Por Marget nuk është e panjohur për publikun, 25-vjeçarja nga Shkodra është modele prej kohësh, u shpall fotomodelja më e mirë në botë në grën “Best Model of the World 2017”, në Paris të Francës.


Shtuar 4.05.2020 09:12