Pogba trondit rrjetet sociale, vesh fanellën e klubit të madh spanjoll (FOTO+VIDEO)

Poul Pogba prej kohësh po përflitet për një kalim në kampionatin spanjoll të futbollit.

Mesfushori i Manchester United është i pa kënaqur “Old Trafford” dhe dëshiron të ndërroi ambient qoftë edhe në këtë merkato janari.

Klubi më i interesuar për të mbërritur tek mesfushori francez është Real Madrid.

Ndërkohë, Pogba në një video shfaqet me fanellën e Valencias.

Kampioni i botës në fuqi ndodhet për momentin i dëmtuar dhe shikohet që kryen ushtrime të specializuara.


Shtuar 8.01.2020 21:40