Për herë të parë, Sanremo bën “publik” bashkëshortin dhe vajzën e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu do të prezantojë në natën e tretë të Sanremos me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez. Në një intervistë ekskluzive për “La Stampa”, Alketa shprehet e lumtur që do e ndajë skenën me Georginën. Por në këtë intervistë moderatorja na zbulon edhe shumë të pathëna.

Alketa ka treguar se se në mesin e publikut do të jetë bashkëshorti i saj dhe vajza. Nëse kamera e fokuson, kjo do të jetë hera e parë që do të shohim bashkëshortin e Alketës i cili ka preferuar të mos shfaqet në publik. Ndërsa me vajzën Alketa na ka prezantuar më herët, kur dy vogëlushët e saj ndoqën “Piter Panin” në sallë.

“Familja është forca e saj dhe ekuilibri për të qenë e lumtur”, shprehet Alketa.


Shtuar 28.01.2020 12:13