Pas ndarjes së bujshme me Mozzik, Loredana konfirmon lidhjen me reperin e njohur (FOTO LAJM)

Ka kohë që në media është përfolur se Loredana ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga Mozzik. U tha se reperja është në një lidhje me producentin Macloud për shkak se dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, mirëpo kjo rezultoi të mos ishte e vërtetë.

Pak ditë më parë në rrjet qarkulloi një video ku Loredana shfaqej me reperin Zuna në avion. Një tjetër detaj i ka nxjerrë zbuluar sot Loredanën dhe Zunën.

Ata kanë postuar dy foto ku shfaqen brenda makinës së njejtë. Kjo kuptohet nga foto e Loredanës e cila ka kapur edhe veshjen e Zunës./ALBEU.COM/


Shtuar 31.01.2020 10:48