Pamela Anderson nuk ndalet, pas martesës së 5-të publikon foto e zhveshur (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një ceremoni private në Malibu.

Dyshja e mbanin të fshehtë lidhjen e tyre dhe prandaj martesa i suprizoi të gjithë.

Edhe pse nuk ndau asnjë foto si nuse me ndjekësit, Pamela nuk i ka lënë pa gjë.

52 vjeçarja ka ndarë në Insatgramin e saj foto ku shfaqet totalisht nudo./albeu.com


Shtuar 31.01.2020 08:13