Pak muaj pas dasmës, Jonida Vokshi në pritje të ëmbël (FOTO LAJM)

Në muajin shtator, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin kosovar, Besnik Krapi.

Pak muaj pas dasmës, Jonida është në pritje të ëmbël. Duket se dyshja po jeton ditët më të bukura dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan Revista Who.

Kujtojmë se Jonidën do e shohim shumë shpejt në ekranin e “Top Channel”, si pjesë e jurisë së shoë-t me talente të reja “Top Talent”.


Shtuar 10.01.2020 11:13