Pa nxjerrë asnjë “aset”, si kanë shkëlqyer vajzat e thjeshta të ekranit shqiptar (FOTO LAJM)

Fatkeqësisht trendi për tu bërë e famshme ka ndryshuar me kohën dhe ndër kriteret kryesore janë format fizike të cilat dhe kur nuk i kanë do t’i sajojnë diku.

Por nga ana tjetër e “medaljes” janë vajzat që na zbardhin faqen, shkruan Albeu.com.

Të thjeshta, të bukura dhe brenda kornizave këto vajza arrijnë të fitojnë shpejt zemrat e publikut.

Në fotogalerinë e mësipërme do keni kënaqësinë të shikoni bukurinë natyrale dhe modeste të vajzave të famshme të ekranit shqiptar të cilat kanë arritur majat e suksesit edhe duke mos qenë të “komplikuara”./albeu.com/


Shtuar 29.02.2020 11:04