Orinda Huta befason me foton me bikini, nuk fsheh barkun me tule (FOTO LAJM)

Veç muzikës dhe moderimit, Orinda Huta prej kohësh ka zbuluar pasionin e saj për fitnesin.

Dhe nëse në këto ditë të nxehta vere ku jeni mësuar të shihni vajzat në super forma dhe pa asnjë defekt me shumë mundësi këtë prisnit edhe nga Orinda.

Por Orinda ka preferuar të pozoj krejt origjinale pa asnjë ndërhyrje në foton e saj dhe ka frymëzuar kështu shumë vajza të tjera që e kanë shprehur edhe në koment se kjo pozë e moderatores i bëri të ndihenmjaftë mirë./albeu.com/


Shtuar 15.07.2020 18:18