Nuk e njeh askush, njihuni me gruan “misterioze” të Higuain (FOTO LAJM)

Gonzalo Higuain do të largohet nga Juventusi pasi nuk bën pjesë në planet e Pirlos për sezonin e ri.

Jeta private e Higuain ka qënë gjithmonë e vështirë për t’u zbuluar pasi ai ka mundur ta mbaje fshehur.

Megjithatë “The Sun” ka zbuluar bukuroshen e argjentinasit. Ajo quhet Lara Wechsler, dhe preferon të mbetet jashtë botës së mediave rozë, duke mos u ekspozuar në rrjetet sociale.

Ndërkohë çifti ka mbi 5 vjet së bashku. /albeu.com/


Shtuar 28.08.2020 19:17