Njëra më e bukur se tjetra, Anxhelina dhe Beatrisi “çmendin” fansat (FOTO LAJM)

Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatris Ramosaj janë dy prej vajzave më të bukura dhe seksi të shoëbizit shqiptar.

Natën e mbrëmshme, dy bukuroshet janë argëtuar së bashku, teksa edhe kanë publikuar fotografi në rrjet.

Të dyja shihen të veshura me shumë stil duke nxjerrë në pah linjat e hijshme të trupit.

Kujtomë që Anxehlina dhe Beatrisa përveç që kanë lidhje familjare, ato janë mikesha dhe të pandashme nga njëra-tjetra.


Shtuar 16.02.2020 12:56