Niset për pushime drejt Turqisë, Rudina Magjistari “shokohet” gjatë udhëtimit (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari, ka vendosur të pushojë disa ditë jashtë Shqipërisë.

Ajo ka mbetur e befasuar nga numri i lartë i njerëzve që udhëtojnë në këtë periudhë dhe ka ndarë pamjet nga aeroporti “Nënë Tereza”.

Gjithashtu Rudina ka pohuar se gjatë gjithë kohës ka mbajtur maskë, duke treguar kështu kujdes për veten dhe të tjerët.

Më tej moderatorja shton se frika nuk mund të na mbajë nê shtëpi, por jep edhe një mesazh të fortë duke u shprehur se respektimi i masave është zgjidhja perfekte.

Magjistari ka zgjedhur si destinacion për pushimet e saj Turqinë dhe me siguri do të relaksohet larg angazhimeve të përditshme të një viti të gjatë.


Shtuar 14.07.2020 11:00