Në pushime me Grezdën, Oriola i tregon “botës” unazën e fejesës (FOTO LAJM)

Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t’i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot e nxehta të Oriolës për të treguar se gjërat janë në rrugë të mbarë.

Tashmë modelja dhe futbollsiti janë në pushime bashkë dhe Oriola e tregoi këtë në Instagram ku u sigurua të trgonte edhe unazën e fejesës.

Kujtojmë se lidhja e tyre u spikat në kohën kur pandemia ishte në kulmin e saj dhe Oriola dhe Erosi u karantinuan së bashku./albeu.com/


Shtuar 27.07.2020 10:14