Në pritje të ëmbël, Arbana tregon cili është ushqimi më i mirë në botë

Arbana Osmani konfirmoi pak ditë më parë se është në pritje të ëmbël, dhe se pret fëmijën e parë me Eduartin.

Ajo ka treguar se është një kuzhinjere mjaft e mirë, dhe madje arriti të ndante librin me recetat e saj.

Së fundmi me anë të një postimi në ‘Instastory’, ku shfaqet në natyrë, moderatorja ka treguar se ka zgjedhur të gatuajë ushqime tradicionale shqiptare të pjekura në furrë.

“Ushqimi më i mirë në botë? Gatimet tradicionale shqiptare”, ka shkruar Osmani krah postimit në ‘Instastory’.


Shtuar 10.05.2020 10:48