Në formë të shkëlqyer, si duket vajza e Jozefina Topallit pas lindjes (FOTO LAJM)

Vetëm pak muaj më parë ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli është bërë gjyshe pasi vajza e saj, Megi, solli në jetë Nikolan, bebin e parë në familjen e saj.

Si Jozefina edhe Megi kanë publikuar shumë pak foto në rrjet me të voglin të cilat kanë marrë menjëherë vëmëndjen e mediave, shkruan Albeu.com.

Por së fundmi Megi ka pozuar në Instagramin e saj, dhe vajza e Jozefinës duket në super formë vetëm poak muaj pas lindjes./albeu.com/


Shtuar 2.03.2020 09:41