Ndryshimi drastik i Lorit, nga fotot provokuese mbulohet me shami (FOTO LAJM)

Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banoren shumë të komentuar të “Big Brother 7”, Lori Hoxhallarin. Pas Big Brother, Lori vazhdoi karrierën në modeling dhe fotot e saj me bikini tërhiqnin shumë vëmendjen.

Papritur Lori u largua nga syri i publikut, u mbulua dhe vendosi të shkëputet nga fama shkruan gsh.

Ajo tashmë është martuar dhe madje është bërë nënë. Lori jeton mes Shqipërisë dhe vendeve arabe. Bëhet me dije se bashkëshorti i saj nuk është shqiptar dhe për këtë arsye, asaj shpesh i duhet ta shoqërojë edhe jashtë Shqipërie.

Rrallë shihet edhe nëpër Tiranë, duke qenë se tashmë Lori është një nënë “full time” dhe duket se mëmësia ka ndryshuar të gjithë botën e saj.


Shtuar 26.07.2020 11:48