Mike apo rivale? Shoqja rivalizon Kim Kardashian me të pasmet bombastike (FOTO LAJM)

Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka pozuar sot në bikine derisa ju ka sugjeruar ndjekësve të saj që “të shpërndajnë lumturi” dhe “mesazhe pozitive”.

Larsa Pippen ka postuar foto seksi në instagram, derisa i ka lutur fansat që të kenë “mendime pozitive”.

Ish mysafirja në shtëpinë e “Keeping Up With The Kardashians” ka pozuar me bikine nga oborri i shtëpisë së saj në Los Angles kurse ka bërë thirrje të njerëzit që ta ruajnë qetësinë dhe të jenë pozitivë, pavarësisht se kanë të drejtë të protestës së tyre për George Floyd.

“Zgjohuni, shpërndani më shumë gëzim dhe mendime pozitive”, ka shkruar shoqja e ngushtë e Kim dhe Kourtney Kardashian.


Shtuar 9.06.2020 13:51