Rudina drejt martesës së tretë, merr propozimin nga Mark Frroku (FOTO LAJM)

Prej ditësh Rudina dhe Mark Frrokun kanë udhëtuar drejt Kapadokyas për disa ditë pushimi.

Por duket se Marku nuk paska patur për qëllim vetëm pushimin, por edhe një surprizë për partneren e tij, propozimin për martesë.

Padyshim më e lumtur se kurrë, Rudina shprehet në Instagram shumë e surprizuar:

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish…
As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë❤️
P.S. I thashë PO”, shkruan ajo krahas pozave që padyshim kanë ndezur reagime./albeu.com/


Shtuar 24.09.2020 08:54