“Më mban zgjuar gjithë natën”, Rudina Dembacaj ka sërish disa fjalë për Markun (FOTO LAJM)

Para pak kohësh aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, bëri publike lidhjen me ish deputetin Mark Froku. Dyshja janë kthyer në një çiftet më të komentuar të Shoëbizit dhe janë të shumta rastet që publikojnë foto me njëri-tjetrin në rrjete sociale, në poza nga më romantiket ku nuk mungojnë as dedikimet e dashurisë

Rudina ka publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit, një foto në krah të Markut. Dyshja shihen shumë të buzëqeshur dhe aktorja shkruan se ai është arsyeja pse ajo rri zgjuar gjithë natën.

“Nuk është kafeina ajo që më mban zgjuar gjithë natën. Je ti”, ka shkruar aktorja krahas fotos.


Shtuar 29.02.2020 08:04