Më bukur nga të gjithë bregdetin e Shqipërisë po e shijon Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM)

Prej disa javësh, këngëtarja e njohur, Anxhelina ka treguar se ka vendosur ta kalojë karantinën në Shqipëri pranë njerëzve të saj më të dashur.

Bukuroshja ka publikuar herë pas here foto pranë detit duke mos “çarë kokën” për rregullat që supozohet të zbatohen në kohë pandemie.

Siç duket dhe nga postimet, Anxhelina e ka gjetur qetësinë pranë detit dhe këtë e provon dhe postimi i fundit në rrjetet sociale.
“Shqipëria ime e bukur. Fotografuar me Iphone, pa asnjë filter”, ka shkruar Anxhelina krah fotove ku shfaqet e veshur sportive dhe mjaft e qeshur.


Shtuar 11.05.2020 10:06