Maska është kthyer në modë, blogerja shqiptare e sjell në versionin më trend të mundshëm (FOTO LAJM)

Anxhelina Kotorri është bloggerja shumë e njohur shqiptare e cila numëron në Instagramin e saj plot 55 mij ndjekës.

Çdo ditë ajo ndan me ndjekësit nga një look i cili i përshtatet sezonit dhe kohës.

Look-un e fundit ajo e ka përshtatur më së miri me situatën botërore.

Me maskë të cilën e ka kombinuar me pallton kafe dhe çantën dhe shapkat ngjyrë nude, bloggerja nuk mund të influenconte më mirë ndjekësit e saj./albeu.com/

Shtuar 13.03.2020 13:07