Janë rikthyer? Mozzik dhe Loredana nuk ndahen më nga njëri-tjetri (FOTO LAJM)

Prej disa javësh rrjeti po zien nga lajmet se Mozzik dhe Loredana janë rikthyer me njëri-tjetrin, pas kohësh të ndarë.

Të gjitha detajet e vogla vërtetojnë vetëm diçka: ata janë bashkë dhe po e mbajnë të fshehtë!

Madje, ata ishin sërish bashkë ditën e djeshme, teksa i “tradhtoi” makina Audi me të cilën kanë udhëtuar.

Fillimisht, ishte Loredana ajo që publikoi një story duke i dhënë kësaj makine:

Më pas, Mozzik ndau në InstaStory një foto të tijën po në të njëjtën makinë.

Për ata që janë të paqartë, kjo është makina për të cilën bëhet fjalë (në foton e mësiperme makinat janë pranë shtëpisë së Loredanës).

Jo vetëm që s’janë vetëm, por me dyshen është edhe këngëtarja e njohur Kida! Madje, së bashku kanë takuar disa fansa siç mund ta shihni në provën e radhës.

Loredana dhe Kida ndanë në rrjete sociale foto e video me look-un e njëjtë, ndërsa të gjithëve na lind vetëm një pyetje: Po vjen një bashkëpunim?


Shtuar 7.10.2020 07:07