“Ikonat” e bukurisë shqiptare, por si dukeshin vite më parë Dafina, Genta dhe Adelina Ismajli (FOTO LAJM)

Adelina Ismajli, Dafina Zeqiri dhe Genta Ismaili janë ndër vajzat më të sukseshme shqiptare, por gjithashtu edhe ndër më simpatike.

Për këto arsye vajzat kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmëndjes dhe shpeshherë të sulmuara.

Edhe sëfundmi faqja “Vipat e bllokut” në Instagram ka publikuar një foto të disa viteve më par ku Adelina, Dafina dhe Genta janë sëbashku, por pamja e tyre nuk ngjason fare me atë të sotme.

Sigurisht që foto është e shumë viteve më parë dhe në ndryshimin ndikon edhe tualeti, modeli i flokëve apo veshja./albeu.com


Shtuar 12.02.2020 15:08