I dështoi operacioni në të pasme, modelja do të heqë silikonin por nuk mundet (FOTO LAJM)

Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha.

Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë se ajo thjesht “donte një ngritje të vogël” në atë zonë të trupit të saj shkruan albeu.com.

Influencuesit në të gjithë Instagram-in e saj po promovonin vende dhe kirurgë që mund të kryenin procedura të shtimit të të pasmeve.

Ajo gjeti një vend diku në Turqi që dukej si një klikinë shumë e mirë. Dhe çmimi? Epo ajo nuk do të zbulojë shifrën e saktë, por thotë se ishte një pazar.

“Sinqerisht,ishte më e lirë seç duhej të ishte. Duhej të kishte më shumë kosto,” tha Sophie për Radio 1 New+sbeat.

Por njerëzit menduan se dukej e panatyrshme, se nuk përputhej me pjesën tjetër të trupit të saj.

“Gjithçka ishte e nxituar. Dhe mund të them tani se nuk ishte menduar plotësisht.”-tha ajo e cila vmë pas mori vendimin për ti hequr silikonet.

Por ka një ndërlikim.

“Unë nuk mund ta heq plotësisht silikonin. Unë duhet ta zëvendësoj atë me silikon më të vogël,” thotë ajo. Mesa duket procedura mund edhe ti rrezikojë jetën dhe Sophie është bërë shumë pishman. /albeu.com/


Shtuar 26.06.2020 12:17