Hit i garantuar, treshja specale e Three Dots ka gati këngën e verës (FOTO LAJM)

Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni do të bashkojnë forcat për një këngë të re këtë verë!

Listës së hiteve nuk kishte sesi t’i mungonte një këngë të re nga treshja fantastike e Three Dots.

Projekti është finalizuar tashmë dhe kënga do të shoqërohet me videoklip, i cili është xhiruar në peizazhet e bukura të bregdetit shqiptar.


Shtuar 18.06.2020 12:32