Fytyra e Afronës tatuazh në krahun e një djali, reagon Blero (FOTO LAJM)

Përveç surprizave nga bashëkshorti, sëfundmi Afrona na ka prezantuar me surprizën shumë të veçantë por nga një tjetër djalë.

Ky djalë është pikërisht vëllai i Afronës i cili ka dashur ta lumturojë motrën me këtë veprim dhe ia ka dalë.

“A nuk është kjo dashuri e vërtetë e vëllait? Nuk kam fjalë ta përshkruar…Të dua shumë vëllai im Afrim Duka. Zoti të bekoftë zemra ime”, shkruan Afrona.

Në këtë postim ka komentuar edhe Blero i cili i shkruan kunatit: “Bravo Afrim Dika! Tash e ke në krah femrën më të bukur”.


Shtuar 5.02.2020 07:40