Fotot joshëse të Keisi Medinit, Sabiani i lë komentin epik të bijës (FOTO LAJM)

Tashmë vajza 19 vjeçare e këngëtarit të njohur, Sabianit, po i “rrëmben” famën të atit.

Keisi Medini numëron plot 200 mijë ndjekës në Instagram, pra disa fish më shumë se i ati.

Bab e bijë kanë bërë shpesherë të ditur marrëdhënien e tyre miqësore dhe kjo vihet re edhe së fundmi në Instagramin e Keisit.

Bukuroshja ka publikuar një foto dhe si gjithmonë është mjaftë joshëse.

E ndërkoh nuk ka munguar një koment nga i ati i cili me shaka i shkruan: U njohëm pak si shumë.

Dhe Keisi që menjëherë ia kthen të atit: Vet mi bërë fotot./albeu.com


Shtuar 29.01.2020 10:32