Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu rikthehen bashkë? Fotot që i futën të gjithë në dyshime (FOTO LAJM)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu mund të jenë rikthyer bashkë në një lidhje dashurie. Vetë Liberta Spahiu ka nxitur një mendim të tillë me fotot që ka postuar në “Instagram” nga festimet për ditëlindjen e saj.

Pjesë e festës është bërë edhe Flori, ndërsa mbi foto Liberta shkruan: Duke festuar dashurinë. Kjo shprehje mesa duket shkon për këngëtarin e dashur për publikun, duke qenë se të pranishmit e tjerë në festë janë miqtë e afërt të Libertës.

Pak ditë më parë ata u pyetën për marrëdhënien e tyre, por u përgjigjën thjesht dhe shkurt: Kemi shumë për të thënë, por nuk preferojmë. Kjo deklaratë i futi të gjithë në mendime, ndërsa fotot e hedhura së fundmi tregojnë se Flori dhe Liberta janë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe se mund të jenë rikthyer në një lidhje dashurie.


Shtuar 6.01.2020 08:21