Fansi i kërkon të flenë bashkë, revoltohet “bashkëshorti” i ish-Sofisë së Çanit (FOTO LAJM)

Që prej sa u largua nga “Zonë e Lirë”, Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.

Bukuroshja publion shpesh foto dhe komentet nga ndjekësit janë të shumtë, shkruan Albeu.com.

Në njërën prej fotove ku Xheni ka pozuar nga shtrati njëri prej ndjekësve nuk ka rezistuar pa i komentuar: Shumë e bukur je oj bukuroshe. A flejmë së bashku. E paske rregulluar shtratin.

Në sy bie komenti pasardhës ku i revoltuar personi shprehet: Une jam bashkshorti. Ku e merr ti ket drejt të shprehesh në ketë menyrë. Maskara debil largohe komentin se nuk do shofësh me diellin kam ca koh jam duke te vezhguar si sillesh me nusen time.

Duket se në të vërtetë komentuesi është thjesht një fans tjetër i bukuroshes pas Xheni as nuk e ndjek në Instagram./albeu.com/


Shtuar 21.02.2020 13:11