Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM)

Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike.

Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsiderohet si rivalja më e fortë e Kim Kardashian dhe e ka dëshmuar sërish se do të mbetet gjithmonë e tillë.

Anastasia duket se nuk e ka aspak problem të ekspozoj format e saj trupore! E ndjekur nga mijëra fansa në rrjete sociale me postime tepër provokuese, modelja di si të të jetë në qendër të vëmendje.


Shtuar 21.07.2020 09:37