“Ai më pëlqen kështu”, Einxhel Shkira ndryshon totalisht look (FOTO LAJM)

Moderatorja e sportit, Einxhel Shkira po bëhet një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit.

Ajo i ka qëndruar gjithnjë besnike ngjyrës së saj të zezë të flokëve dhe ngjajn mjaft tërheqëse më to, por ndryshimi i saj i funit ishte t’i priste ato në modelin “Bob Style”.

Moderatorja duket shumë bukur dhe madje zbulon në InstaStory se edhe “Ai” ja pëlqen kështu.

Por kush është ai?

Nuk është zbuluar asgjë për këtë, presim që Einxhel të na surprizojë./albeu.com/


Shtuar 24.07.2020 09:51