E pavdekshme në ekran! Nga dita e parë deri më sot, sa ka ndryshuar Rudina Magjistari? (FOTO LAJM)

Një ndër moderatoret më të njohura, të suksesshme në Shqipëri është Rudina Magjistari.

Prej shumë vitesh, ajo gjendet në media, duke mos e humbur kurrë audiencën dhe pozicionin e saj.

Por sa ka ndryshuar Rudina Magjistari.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit, kemi shkëputur disa fotografi që nga daljet e para të saj në ekran dhe deri në ditën e sotme. Nëse ka ndryshuar apo jo, këtë mund t;a vendosni ju. /albeu.com/


Shtuar 3.10.2020 17:35