E njhni vetëm si prezantuese moti, por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM)

Keisi Shtepani është 20 vjeçarja e cila prej kohësh prezanton motin pranë televizionit News 24.

Keisi ndryshe nga vajzat e njohura të ekranit nuk ka bërë zhurmë në botën e showbizit dhe me shumë mundësi shumë prej jush nuk e njohin jashtë “kornizës” së moderatores së motit, shkruan Albeu.com.

Por Instagrami i bukuroshes është i populluar dhe me fotot e bukura dhe herë herë provokuese Enxhi fiton mijëra “like” dhe komplimenta./albeu.com/


Shtuar 2.03.2020 13:52