E la se ishte e vjetër, bukuroshja italiane bën të pendohet bosin e Formula 1 (FOTO LAJM)

Ajo u nda nga bosi i Formula 1 Flavio Briatore në vitin 2018, pas nëntë viteve martesë.

Është fjala për prezantuesen e njohur italiane, Elisabetta Gregoraci, e cila i tregoi këtë të diel 70-vjeçarit se çfarë ka humbur.

40-vjeçarja u shfaq në super formë dhe mjaft elegante me bíkini shumëngjyrësh në plazh. Ndërkohë për të kompletuar look-un e saj, ajo kishte vendosur disa aksesorë si byzylykë dhe syze dielli, ndërsa ka tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Ndërkohë kujtojmë se Elizabetta dhe Flavio kanë edhe një djalë së bashku, Nathan Falco. Gregoraci nuk ngurron që të postojë herë pas here foto në rrjetet sociale ku shfaqet së bashku me të birin, i cili duket po aq bukur sa edhe vetë ajo.

Ajo shfaqet shumë se.nsuale në postimet e saj, duke kërkuar të tregojë edhe një herë tjetër se edhe pse vitet kalojnë ajo mbetet gjithnjë shumë e mirë.


Shtuar 27.07.2020 09:55